Remigijus Šimašius

neBlogas laisviems ir atsakingiems žmonėms

Apie blogą

Share

2 Responses to “Apie blogą”

 • Dėl JA fizinės buveinės butinybės panaikinimo parašė:

  Sveiki,

  Džiaugiuosi nesena reforma – virtualiu bendrovės adresu. Referuojant į http://vz.lt/article/2012/10/3/imonems-lietuvoje-gali-buti-leista-tureti-vien-virtualia-bustine norėjau paklausti ar planuojate artimiausiu metu teikti CK pakeitimo projektą dėl to, kad steigiantis nebereikėtų turėti fizinės buveinės? Gal projektas jau pateiktas? ar yra reali tikimybė, jog greitu metu bus atsisakyta šio formalaus reikalavimo steigiantis?

  Pakeitimas be straipsnyje nurodytų dalykų svarbus ir kitu aspektu: įmonės steigimo ar pardavimo paslaugas teikti gali tik tie, kas turi buveinę t.y. turi pakankamą kapitalą, tuo tarpu nereikalaujant fizinės buveinės atsiranda terpė teikti steigimo ar įmonės pardavimo paslaugas neturint realių patalpų. Kitaip tariant, didžiosios advokatų kontoros registruoja nemažai įmonių savo buveinių adresais, nors įmonių steigimai nėra prioritetinis pajamų šaltinis. Be, pakeitus CK, atsirastų kiek didesnė konkurencija steigimo ir įmonių steigimo paslaugų rinkoje pradedantiems verslininkams.

  Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  Pagarbiai
  Jūsų blogo skaitytojas

  • Remigijus Šimašius parašė:

   Sveiki. Malonu girdėti. dėl vitualaus visiški adreso, deja, neleidžia ES direktyva. Tačiau -inau būdą kaip ir ją atitikti ir de facto apsieiti be tikro adreso 🙂 Pasidalinau su ekonomika.lt portalu. Nežinau ar parašė, tad parašysiu ir čia atskirai dar.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos