Remigijus Šimašius

neBlogas laisviems ir atsakingiems žmonėms

Atsakymai į interpeliacijos klausimus

Šiandien pateikiau atsakymus į Seimo narių man užduotus interpeliacijos klausimus. Iš viso jų penki, tad jūsų dėmesiui dalinuosi atsakymais į juos.

Atsakymas į 1 klausimą

Atsakymas į 2 klausimą

Atsakymas į 3 klausimą

Atsakymas į 4 klausimą

Atsakymas į 5 klausimą

Share

, , , ,

8 Responses to “Atsakymai į interpeliacijos klausimus”

 • Justas parašė:

  Nesuprantu pasiteisinimo del Beliackio, kuriame LR įstatyme yra numatyta kad “žmogaus teisių gynėjai” gali gauti pajamas į savo asmenines sąskaitas ir turi neliečiamybę?? Ar Lietuvis rėkaujantis Anglijoje apie “blogą” Lietuvos valdžią ir plaunantis pinigus per savo asmenines sąskaitas Londono bankuose būtų laikomas žmogus teisių gynėju ar nusikaltėliu?

  • Remigijus Šimašius parašė:

   Yra šis aspektas, bet negi Lietuvos istorija nieko nepamoko: Sąjūdis, Sovietinė okupacija, pokaris ir karo metai, 20 a. pradžia ir visas carinis laikotarpis…

 • Romas parašė:

  Nematote skirtumo tarp Lietuvos ir Baltarusijos. Užjaučiu.

 • sdfgdfg parašė:

  Suomija irgi griauna teisinės valsybės pamatus Lietuvoje 😉
  http://lzinios.lt/Lietuvoje/Suomija-skelbia-Lietuvos-teismu-bankrota

 • klausimas parašė:

  Gerb. ministre,
  labai būtų idomu sužinoti, iš ko bus atimti mažiausiai 5 mln litų, visuomenės įtraukimui į teismus? Ar ne per brangiai kainuos “pažaidimas demokratija” ?(jei teisėjas sąžiningas nemanau, kad reikia, kad jam kas nors patarinėtų (gal savo darba turėtu dirbti teismų spaudos atstovai), o jei teisėjas turi sprendimą dar nepradėjus nagrinėti bylos, jo nuomonės nepakeis nei 10 tokiu atstovu)
  Deklaruojamas noras mažinti teismų krūvi, o numatoma priskirti teismams dar vieną funkciją organizuoti visuomenių atstovu atrankas.

  Į visuomenei rūpimus klausimus atsakinėja tik 3 šios vyriausybės ministrai (http://www.veidas.lt/eksperimentas-dauguma-ministru-i-el-laiskus-neatsako), ar tai reiškia, kad sąžininga ir skaidri p. Šimonytė dirba mažiau negu p. Šimašius. Labai tuo abejočiau…

  • Remigijus Šimašius parašė:

   Pagarba Šimonytei ir Palaičiui, kurie patys (!) atsako, pasirodo, net į spaminius laiškus. pripažinsiu, kad į tokius dažniausiai neatsakinėju.

   O atsakant į pirmą klausimo dalį – manau, kad ne per brangiai tai kainuotų.

   • klausimas parašė:

    Brangu ar nebrangu labai subjektyvu, man kaip sąžiningam mokesčių mokėtojui labiau rūpi iš ko jie bus atimti (pensinku, svietimo darbuotoju, valstybės tarnautoju…) ar bus didinamas valstybės biudžeto deficitas.

    Nemanau, kad čia yra kuo didžiuotis, kad į laiškus neatsakinėjat. Tai tik parodo požiūri į rinkėjus. Turbut esminis skirtumas tarp ministro ir ne pelno siekiancios organizacijos vadovo (lrinka.lt), kad reikia dirbti žmonėms (rinkėjams), o ne rėmėjams.

    Sėkmės darbuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos