Remigijus Šimašius

neBlogas laisviems ir atsakingiems žmonėms

Darkart apie biudžetą

Penktadienį Vyriausybė balsavo dėl mokesčių įstatymų. Dėl palūkanų apmokestinimo Vyriausybės pritarimui konservatorių balsų neužteko 🙂 Manau, Seime bus tas pats, nes net socdemai su darbiečiais tam nepritaria.

Dėl nekilnojamo turto mokesčio, deja, pritarta (vienas prieš ir berods keturi susilaikę). Ir čia iš Seimo, deja, sunku kitokių sprendimų tikėtis…

Manau, kad progresiniai ir automobilių apmokestinimas yra palaidoti, jei tik konservatoriai galutinai nenuspręs, kad jiems lengviau kęsti ne liberalus, o socdemus (nors, tiesą sakant, nesuprantu kodėl, nes elgiasi jie kaip socdemai).

Gal pavykus atlaikyti šių mokesčių bangą iki rinkimų jie ir ilgesniam laikui numirs? O gal jei liberalai gaus daugiau balsų, ir šituos priimamus atšaukti pavyks? O gal kaip tik visos popsocialistinės partijos paims daugumą ir viską jau kitą gruodį įgyvendins?

Bet kokiu atveju – kas nepatenkinti dabartiniais sprendimais – patys kalti, kad nebalsavot visai, balsavot už konservatorius ar kitus, o ne už liberalus.

O žiūrėdamas į populistinius – socialistinius koalicijos a la partnerius pradedu labiau suprasti smurto šeimoje aukas. Su sutuoktiniu blogai, be jo pačiam gal ir geriau, bet vaikams gal bus blogiau. O juo labiau, kad šįkart bandė smarkiai smurtauti, bet pavyko sutramdyti. Gaila, kad šiuo atveju, skirtingai nuo smurto šeimoje, policijos negalima iškviesti.

Rodyk draugams

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos