Remigijus Šimašius

neBlogas laisviems ir atsakingiems žmonėms

Pikti paukščiai atostogoms

 

Sakysit, ką čia tas ministras, kuris vis linkęs ant rimtų temų užsirauti, rašinėja… Bet yra linksma proga, tai kodėl gi ne?

Papuoliau aš į kažkokias sumanias ir malonias pinkles. Kai tiesiog akyse darbas virto į atostogas – paskutinės darbo dienos vakarą atkeliavo ir pas mane Angry Birds saldainiai. Ačiū taikliai į ministro langą pataikiusioms L&A idėjoms. Malonu. Ta proga susipažinsiu, paskaitysiu ką rašot.

Nežinau aš to piktų paukščių žaidimo (vaikai paskui apšvietė), bet gauti saldainių kaip blogeriui – nuteikia labai maloniai.

Kaip suprantu, iš manęs du dalykai priklauso – kažką apie saldainius pasakyti ir kam nors jų svetima sąskaita dar ir padovanoti.

Saldainiai buvo testuojami su vaikais. Verdiktas – smagūs ir skanūs. Tik mažoji trimetė kai tą nesaldųjį įsidėjo įburną ir iš karto spjauti norėjo (ir išspjovė), tai kiti iš pradžių nesupratom kame šaknys. Po to atsidalinom kad viena iš spalvų (ir paukščių rūšių) – ta kur tamsiausia – mūsų šeimoje tik suaugusiems ir tada visiems buvo labai gerai.

Kai tik pradėjau rašyti apie vaikus, tai supratau, kad šauti knieti į gražią šeimynėlę, kuri šviečiasi pro Skirmanto Tumelio blogo langą.

Skanaus 😉

Share

13 Responses to “Pikti paukščiai atostogoms”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos