Remigijus Šimašius

neBlogas laisviems ir atsakingiems žmonėms

Odė adminams

Esu tipinis kompiuterio vartotojas. Man patinka, kai viskas patogu, intuityvu, greita, patikima, vietoje. Nepatinka kai nesuprantu, nesurandu, neveikia. Pavyzdžiui, nesuprantu, ką reiškia kodas “R”, nors ir suprantu, kad jis šiandien svarbus.

Nors sunku tai suvokti, tačiau Vilnius nebūtų toks gražus, jei nebūtų sistemų administratorių. Nes be sistemų administratorių daugelis dalykų būtų neįmanomi.

Nors sunku tai suvokti, tačiau Vilnius nebūtų toks gražus, o ir nebūtų nuotraukų su tokiais paslaptis slepiančiais vaizdais, jei nebūtų sistemų administratorių. Nes be sistemų administratorių daugelis dalykų būtų neįmanomi. Kompiuteriai ir įvairios sistemos naudojamos visur – ir transportui, ir projektavimui, ir žmonių darbo organizavimui.

Man patinka sistemų administratoriai ir kiti IT-šnikai, kurie padaro, kad viskas veiktų taip, kaip reikia. Man patinka su jais bendrauti, nes jie konkretūs, tačiau kartu turi daug fantazijos, realistiški, tačiau visą laiką žiūri į priekį, į naujoves. Sistemų administratoriai – tai dažniausiai tokie žmonės, kurie niekada nesibaido darbo, jei tik mato kame prasmę, pažangą ir efektyvumą.

Aš su adminais dažniausiai randu kalbą, nes jie, kaip ir aš, mėgsta ne tik polėkį, bet ir tokį mąstymą, kuris yra struktūruotas ir logiškas. Sveikas protas – tai yra esminė daugumos adminų savybė. Jos dėka adminai ir yra tokie svarbūs.

Yra sena istorija, apie pilį, kurią nukariavo priešai, nes niekas niekada iki galo neįvertino ir nepastebėdavo svarbiausio žmogaus pilyje – raktininko. Kai jis užstrigo su raktais, gynėjai liko plikomis rankomis.

IT sistemų administratoriai šiandien yra šie raktininkai, jų dėka veikia ne tik daugybė kasdienių dalykų, bet ir ištisos valstybės. Todėl būkit pagerbti šią – sistemų administratorių dieną!

Share

, ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos