Remigijus Šimašius

neBlogas laisviems ir atsakingiems žmonėms

Vertinu socdemų įsivertinimą

Socdemai paskelidė savo dešimt pasiekimų per metus. Dar savo vertinimą pateiksiu vėliau. O kol kas – kaip jiems sekasi įsivertinti save. Pažiūrėkim.

1. Na taip, MMA pakeltas. Kai kas gauna daugiau. Nesiginčiju. Tačiau paklauskite kaip dėl šio pakeitimo laikosi kad ir valdiškos ligoninės ir darželiai. Ką tai reiškia valytojoms tenai. Ne vieną žinau atvejį, kai atlyginimas joms tiesiog liko toks pat, jos dirba tiek pat, tačiau formaliai – ne pilnu etatu.

Gal pateikite skaičius geriau, kokį atlyginimą tada ir dabar gavo mažiausiai uždirbantys, koks jų pokytis? Gal ir galima girtis MMA pakėlimu, bet kodėl, jei viskas taip paprasta, nekėlėte iki 3000 tūkstančių?

2. Išsaugojote nuo ko – nuo marsiečių? Beje, drįstu priminti, kad mokyklų tinklas yra ne mokyklos, o moksleivių išsilavinimas, jeigu ką…

3. “Socialiai jautresnis biudžetas”… Gal ir oras tapo socialiai jautresnis. Tikiuosi, bent kažkas iš socdemų žino apie ką čia kalba…

4. “Mažinama”… Tai čia jau darbas, kuriuo galite pasigirti?.. Kai sumažinsite, tai ir sakykite. Beje, kainą iš tikrųjų reikėjo sumažinti mažinant VIAP “saugumo” dedamąją. Sutinku.

5. Ką reiškia “realiai pradėta”? Na gerai, priimu, kad nesustabdėte 😉

6. “Sėkminga” renovacija. Skaičius prašome!

7. “Pajudėjo” statyba. Čia dėl jūsų, ar nepaisant jūsų?.. Beje, įdomus tas žanras buvo, kai Premjeras apkaltino Gentvilą, kad anas nieko nepadarė, kad visus konkursus reikėjo atšaukti. O paskui teko aiškintis, kad vėl biškį apsimelavo. Labai norėjo pasiaiškinti tik už uždarų durų. Premjere, eilinį kartą gėda turėtų būti…

8. Pradėta sveikatos sistemos reforma… Nežinau ką turite galvoje. Bet jei tai sistemingas siekis sugriauti pacientų pasirinkimo galimybę, tai gal jau ir sustokite?

9. “Didinamas neapmokestinama pakamų dydis”. Šiek tiek taip. Bet juk parodžiau iš kur šaltiniai didnti rimčiau. Kodėl nedarote? Būtumėte rimčiau pasigyrę.

“Didinamas kapitalo apmokestinimas”. Čia jūs rimtai tuo giriatės? Negaliu patikėti. Ne geresnėmis viešosiomis paslaugomis giriamasi, o tuo, kad jos brangiau kainuoja… Prekybininkai, mokykitės, džiugiai paskelbkit “didinamos darbo įrankių kainos”.

10. “Sėkmingas pirmininkavimas” ES tarybai. Tikrai nieko nesumauta lyg ir. Turbūt sėkmingas. Sveikinu. Kartu dėkoju visiems tiems žmonėms, kurie realiai šį darbą ir dirbo, nes politkų indėlis į tą nesumovimą, pripažinkime, ne esminis. Na gal išskyrus žymųjų Užsienio reikalų viceministro “šmaikštųjį” pasisakymą 😉

Mano apibendrinta išvada – na reikėjo dešimt tai ir sukrapštėte. Tačiau faktas tas, kad dalis pritempta, dalis dar net nepasiekta, o tai kas pasiekta, na, nebūtinai tik su pliuso ženklu.

Žodžiu, linkiu daugiau pasiekimų 😉

socdemų darbai

 

 

Share

, , , , ,

11 Responses to “Vertinu socdemų įsivertinimą”

 • Nesvarbu parašė:

  Remigijau,
  pradziai, tai ar nematote panasumu su LLRi vizualizacijomis ir jusu nuveiktu darbu ataskaita. Ta pati mokykla.
  Toliau, MMA nezinau, kaip ten su valytojomis, bet laikyti valytoja valstybineje istaigoje visu etatu, yra nusikaltimas. Joks privatininkas neleidzia sau tokios prabangos. O siaip ar teko girdeti nuos masinius bankrotus po MMA pakelimo apie kuriuos trimitavo visi liberaliai nusiteike ekonomistai.? Gal busiu kazka praleides?
  Toliau, energetikos kainos – faktas mazeja. Vadinasi galima, kai nori? O kai nenori, tai ir VIAPas trukdo.
  Na ir didinamas kapitalo apmokestinimas, kaip tai “pagal liberalus” nedidinkim kapitalo apmokestinimo, didinkim darbo apmokestinima., kad ir toliau gyvenantiems is kapitalo cia butu kone rojus zemeje. Nors visi aplinkui trimituoja, jog darbo amokestinimas per didelis o kapitalo per ryskiai mazas, bet liberalai ploksteles nekeicia.
  Ir sveikatos reforma, jau geriau statyciau viska ant Andriukaicio, negu ant Cepliko – tuo viskas ir pasakyta. Nezinau, ka turite galvoje pacientu pasirinkimo galimybe? Jeigu sunkus ligoniai valstybinems o lengvi privacioms, tai cia ne pacientu o privaciu UABu pasirinkimas. Bet galiausiai uz vienus ir kitus priversti sumoketi visi mokesciu moketojai, nes valstybines bankrutuoti negali.

  Zodziu, linkiu daug sveikos kritikos.

 • politika parašė:

  Į prezidentus, be abejo,…tik vat kaip patekti į prorusišką terorizmą Lietuvos teritorijoj /Z.Balčytis/ …?
  Nebent p.D.Arlauskas patars….:nenusimato….
  Baisu, bet….
  Pagarbiai ir su geriausiais ketinimais

 • dėl Prokuratūros įstatymo pakeitimo parašė:

  Sveiki,

  Tai visgi kodėl Seimui naudinga turėti teisę siūlyti atleisti prokurorą? Elektroniniu paštu susisiekti nepavyko, bet vis vien būtų įdomu sužinoti jūsų mintis tuo klausimu.

  Dėkui!

 • Socialus_antidepresantas parašė:

  Sutinku su nuomone kad sąrašas padarytas taip kad svarbu būtų padarytas, jokių realių darbų be minimalaus atlyginimo pakėlimo nematau. O punktas “Parengtas socialiai jautresnis 2014 metų biudžetas” tai kaip toi dainoi: what a f*x say?????

  Žinau kad “meilė akla” bet gerbiami Socialdemokratai prašau atsimerkti o ne ginti aklai savo partiją neisigilinus kokią žalą ji daro mums.

 • Mindaugas parašė:

  Idėja truputį ne į temą:
  Artėjant filmo „Hobitas: Smogo dykynė“ premjerai, tikėtina, kad kils daug nepasitenkinimo Seimo priimtu įstatymu dėl sprendimo teisės, ar gali vaikai su tėvų leidimu žiūrėti filmą, atėmimu iš tėvų. Tai akivaizdus Seimo darbo brokas ir už jį balsavę seimūnai turėtų atsakyti už savo veiksmus. Mano idėja tokia- jei įmanoma atspausdinti už šio įstatymo priėmimą balsavusių parlamentarų pavardes ir partijas bei padalinti tiems, kas bus neįleistas į filmą. Manyčiau, kino verslininkai, bent pradžioje, irgi tą idėją palaikytų ir gal net kasininkės tuos lapelius galėtų dalinti. Na o vaikai apie savo skriaudikus atsimins ilgai ir dar kitiems paplatins. Būtų gražus precedentas.

  • Remigijus Šimašius parašė:

   Yra prieinamas tas sąrašas, paieškojus http://www.lrs.lt puslapyje. Tačiau svarbiausiai yra broką taisyti. Antradienį pataisas kaip tik registruoju…

   • Mindaugas parašė:

    Šitas atvejis, sakyčiau, yra labai palanki proga pakoreguoti rinkimų rezultatus ir dabar (per tėvus, jų draugus , draugų tėvus, senelius ir tt), ir tolimoje perspektyvoje. Nes vaikystėje patirtos nuoskaudos stipriai įtakoja elgesį visą likusį gyvenimą.

   • Mindaugas parašė:

    O ir pačios komisijos, skiriančius filmų indeksus, kompetencija yra žemiau asfalto lygio. Puiki iliustracija yra filmui K-19, kuriame natūralistiškai parodytas mirtinas radiacijos poveikis žmogui (jau nekalbant apie tai, kad filmo problematika išviso nevaikiška), suteiktas N-7 indeksas. Jei jau mūsiškiai vertintojai yra tokie nevykėliai, gal vertėtų ateityje filmo reitingą (aišku rekomendacinį- jis reikalingas) imti kaip ES vidurkį, ar kaip nors panašiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos